O mnie

Witam Cię na blogu Przystanek Edukacja. Mam na imię Agata i chciałabym Cię zmotywować do samodzielnej nauki języków obcych. Recenzuję kursy językowe dla dzieci i dorosłych, polecam bezpłatne strony w internecie, testuję wartościowe aplikacje.

Jeżeli chcesz pomóc swojemu dziecku (i również sobie) w nauce języka angielskiego, koniecznie zapisz się do Newslettera Przystanek Edukacja. Wyłącznie subskrybenci newslettera mają dostęp do zakładki: Materiały do Pobrania na blogu, gdzie co miesiąc dodaję nowe zasoby pomagające w nauce angielskiego.

W obecnych czasach wszyscy szukamy łatwych i szybkich rozwiązań. Na moim blogu podpowiadam, jak ułatwić sobie życie za pomocą nowoczesnych technologii: narzędzi i aplikacji. Wskazuję płatne i darmowe rozwiązania, dzieląc się z czytelnikami swoją wiedzą.

Jednocześnie jako pasjonatka aktywnego trybu życia i sztuk walki (trenuję boks i kickboxing), z chęcią piszę o sportowych zmaganiach i pokonywaniu własnych słabości.

Uwielbiam podróżować, a z moim 10-letnim synem odwiedziłam całkiem sporo parków rozrywki. O nich również przeczytasz na blogu Przystanek Edukacja.

Zapraszam do kontaktu: kontakt@wiedza.socialmediatools.pl

WSPÓŁPRACA

Jestem otwarta na wszelkie formy współpracy, jeżeli tylko wpasują się w tematykę bloga i będą odpowiednie dla czytelników, oraz pozostaną w zgodzie z wartościami, którym hołduję.

Od wielu lat prowadzę własną firmę zajmując się szeroko rozumianą reklamą, marketingiem i projektowaniem graficznym, wystawiam faktury vat, nie pracuję na zasadach barterowych.

Możliwe formy współpracy:

Zapraszam do współpracy: marketing@wiedza.socialmediatools.pl

INFORMACJE PRAWNE

Wszystkie artykuły i zdjęcia na blogu i w mediach społecznościowych są mojego autorstwa (chyba, że zaznaczono inaczej), co znaczy, że posiadam do nich wszelkie prawa majątkowe i autorskie. Nie zezwalam na wykorzystanie w jakiejkolwiek formie moich zdjęć czy tekstów, bez mojej wiedzy i prawnie udzielonej licencji lub pozwolenia.

Wszelkie opinie, testy czy recenzje prezentowane na blogu są tylko moimi subiektywnymi ocenami i jako takie nie mogą zastąpić fachowej konsultacji specjalistycznej, np. lekarskiej.

Wszystkie komentarze na blogu podlegają moderacji i jeżeli są obraźliwe, naruszają polskie prawo, zawierają kryptoreklamę lub nie odnoszą się do treści wpisu, zostaną usunięte.

ZAJRZYJ NA MÓJ NOWY BLOG